מאמרים

2

1

"עיוותים משפטיים ניתן לתקן, צריך רק להיות בטוח בצדק דרכך"

עו"ד ונוטריון יהושע ננר, בעל פירמת עורכי הדין ננר את ננר ושות' הוותיקה והמוכרת בירושלים, הוא אחד האנשים שהחתירה לעקרונות הצדק היא נר לרגליהם. מבעד לשלל התארים, בהם בוגר ומוסמך במשפטים מהאוניברסיטה העברית בירושלים, בהצטיינות ובהצטיינות יתרה (בהתאמה), לצד אישורו העקרוני לכהן בתור שופט בית משפט מחוזי, עולה אופיו הייחודי של משפטן פורץ דרך וחלוץ ההולך לפני המחנה בכל הקשור לקביעת הלכות עקרוניות ותקדימים.

 

לא רק "משהו מפעם": מה זה בעצם דירה בדמי מפתח

דייר הרוכש זכות על דירה בדמי מפתח, רוכש למעשה זכות להיות דייר מוגן ולשלם סכום מועט עבור השימוש בנכס. מה הן זכויות הדייר המוגן ומה הן חובותיו? מדריך

ארגון המשפטנים באו"ם יקיים טקס הנצחה לנרצחי מינכן

פרסום ראשון: ארגון המשפטנים העולמי המסונף לאו"ם, החליט לאחרונה לקיים לראשונה טקס הנצחה ל-11 נרצחי אולימפיאדת מינכן. ההחלטה התקבלה לפני כשבועיים בקונגרס של הארגון באיים הקריביים והיא תתקיים בקונגרס הבא של הארגון שיתקיים במינכן, במאי 2018 בנושא קניין רוחני וסייבר. עו"ד יהושע (שוקי) ננר, שנבחר לאחרונה לנשיא הארגון בישראל, מונה לממונה על הטקס. 
 

Please reload

דמי מפתח – כדאי לדעת כדי לא לפספס

נכס בדמי מפתח סובל אולי מתדמית של משהו  ארכאי ,"מפעם" ,אך מסתבר שבישראל 2018 יש עדיין לא מעט נכסים שכאלה. בעידן של מצוקת דיור ומחירי דירות למכירה וקניה שנוסקים לשמים, הפתרון של דירה בדמי מפתח הוא פתרון בכלל לא רע ודי כלכלי.

הטעות של יוזמי חוק ההמלצות

אך לחינם רעשה וגעשה הארץ. גם אם החוק המכונה "חוק ההמלצות" יעבור בכנסת קריאה שניה ושלישית (דבר שסביר שכך יהיה) וגם אם החוק יעבור את משוכת הבג"צ (דבר שהוא בספק) עדיין איסור פרסום תוצאות החקירה עם סיום חקירות המשטרה והעברת התיק לפרקליטות, ישאר בגדר 'אות מתה'. כלומר, החוק יהיה רשום בספר החוקים אך לא ייושם הלכה למעשה ..

השופטים אינם מלאכים

אירועי הימים האחרונים המחישו פעם נוספת את האמת הפשוטה- השופטים הינם בני אדם, כמו כולנו. אין להם הילה על הראש אין להם כנפיים על הגב, יש להם אהבות, שנאות, השקפות עולם, דעות פוליטיות והם אינם חפים מטעויות ואף מכשלים חמורים דוגמת מקרה השופטת רונית פוזננסקי כץ.

Please reload

4

6

5

3

3

6

צריך ייעוץ משפטי? תתקשר אלינו